Nazwa kursu: Nadzór pedagogiczny dyrektora szkoły

Adresat: Dyrektorzy szkół/placówek, zainteresowani nauczyciele

Cel: Nabycie/udoskonalenie umiejętność planowania i organizowania nadzoru pedagogicznego, udoskonalenie umiejętność diagnozowania poszczególnych obszarów działalności szkoły/placówki, wyciągania wniosków i wprowadzania działań naprawczych.

Zakres treści: Cele, funkcje i formy nadzoru sprawowanego przez dyrektora szkoły/placówki. Określenie zadań dyrektora w nadzorze pedagogicznym. Planowanie nadzoru pedagogicznego. Działalność diagnostyczno-oceniająca w trybie realizacji nadzoru pedagogicznego: istota diagnozy i jej organizacja, plan i projekt ewaluacji, plan i projekt hospitacji. Organizowanie nadzoru pedagogicznego w szkole/placówce. Motywowanie w nadzorze pedagogicznym. Kontrolowanie w nadzorze pedagogicznym.

Liczba godzin: 8

 

Zgłoszenie na kurs


Przepisz kod widoczny na obrazku

Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 2-5 ustawy o ochronie danych osobowych, a zamieszczanych w formularzach zgłoszeniowych jest Ośrodek Kształcenia Kadr ATENA w Słupsku. Każdy kandydat uprawniony jest do wglądu w siedzibie OKK w swoje zgłszone dane osobowe oraz do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z aktualnym stanem albo do żądania usunięcia jeżeli są gromadzone i przetwarzane w innym celu niż określony w przepisie art. 23 ust. 1 pkt 2-5 ustawy.

 

 

Masz jakiekolwiek pytania związane z kursem? Zadzwoń lub napisz!

 59 841 38 55 lub 501 657 200 

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Możesz również nas odwiedzić! Chętnie doradzimy i wyjaśnimy wątpliwości.

 ul. Wojska Polskiego 28 (II piętro), Słupsk

Pracujemy: pon.-pt 8:00-16:00,  sob.-niedz. 8:30-16:00

 

 

Możesz również zapisać się wypełniając poniższy druk zgłoszenia i przynosząc je do naszej siedziby!

 Druk zgłoszenia na kurs

 

 

Za kurs możesz zapłacić przelewem lub podczas wizyty w naszej siedzibie

 Nr konta bankowego:  PKO BP SA Nr 50 1020 5558 1111 1203 5350 0064