Nazwa kursu: Muzyka kaszubska

Adresat: Nauczyciele przedszkoli, nauczania początkowego, szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych, wszyscy zainteresowani

Zakres treści: Charakterystyka muzyki kaszubskiej (instrumenty z podziałem na zabawkowe, sygnałowe i obrzędowe). Prezentacja legend związanych z Kaszubami. Skład kapeli. Obyczaje i obrzędy kaszubskie (karnawał i zapusty, Zaduszki, Wigilia Św. Jana, Wielkanoc, zakończenie żniw). Wzory i strój kaszubski. Nauka podstawowych tańców i pieśni związanych z tym regionem.

Liczba godzin: 10 (warsztaty)

 

Zgłoszenie na kurs


Przepisz kod widoczny na obrazku

Administratorem danych osobowych gromadzonych i przetwarzanych zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 2-5 ustawy o ochronie danych osobowych, a zamieszczanych w formularzach zgłoszeniowych jest Ośrodek Kształcenia Kadr ATENA w Słupsku. Każdy kandydat uprawniony jest do wglądu w siedzibie OKK w swoje zgłszone dane osobowe oraz do ich poprawiania i uzupełniania zgodnie z aktualnym stanem albo do żądania usunięcia jeżeli są gromadzone i przetwarzane w innym celu niż określony w przepisie art. 23 ust. 1 pkt 2-5 ustawy.

 

 

Masz jakiekolwiek pytania związane z kursem? Zadzwoń lub napisz!

 59 841 38 55 lub 501 657 200 

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 Możesz również nas odwiedzić! Chętnie doradzimy i wyjaśnimy wątpliwości.

 ul. Wojska Polskiego 28 (II piętro), Słupsk

Pracujemy: pon.-pt 8:00-16:00,  sob.-niedz. 8:30-16:00

 

 

Możesz również zapisać się wypełniając poniższy druk zgłoszenia i przynosząc je do naszej siedziby!

 Druk zgłoszenia na kurs

 

 

Za kurs możesz zapłacić przelewem lub podczas wizyty w naszej siedzibie

 Nr konta bankowego:  PKO BP SA Nr 50 1020 5558 1111 1203 5350 0064